Asansör Servis Bakım

Sizleri işinize ve sevdiklerine ulaştırmak için sürekli hizmetinizdeyiz.

İnsanları hareket halinde tutmak, verimli şehirler ve binalar için kilit noktadır. Asansörleriniz, yürüyen merdivenleriniz, yürüyen bantlarınız ve engelli çözümleriniz için bu verimlilik, güvenilir uzmanlardan oluşan bir ekibin düzenli bakım ve gerektiğinde onarımları yapmasını gerektirir. İhtiyaçlara özel servis hizmetlerimiz, sistem çalışma süresini artırırken, EN 13015 gibi standartlarla birlikte tüm yasal gereksinimleri karşılamanızı sağlar.

Akademi Asansör, montaj ve servis şirketinden daha fazlasıdır. Teknolojide ve yenilikte bir liderdir.  

Uzman servis teknisyenler ile onlarca yıllık deneyime ve her bir asansör markası için servis deneyimine sahiptir.

İster son teknoloji ürünü yeni bir sistem isterse daha eski bir mevcut sistem olsun, asansörlerinizi, yürüyen merdivenlerinizi, yürüyen bantlarınızı ve engelli çözümlerinizi güvenli, etkili ve verimli bir şekilde çalışır durumda tutarız.


AKADEMİ Bakım anlaşmalı her asansör, üçüncü şahıslar tarafından ileri sürülecek zarar ve ziyan taleplerini karşılamak üzere; 500.000 TL tutarında mesleki sorumluluk sigorta kapsamında olup, yasal mevzuata uygun şekilde iç ve dış denetimlerden geçmektedir. Bakım önceliğimiz güvenliğiniz için müşterilerimizin aktif bir şekilde yanında olmaktır.

Asansör Bakım ile ilgili bizden 7/24 bilgi alabilir veya randevu alarak işlerinizde kesin bir neticeye ulaşabilirsiniz.