Esnek Adım

Yenilikçi ve dönüştürülebilir bir 2'si 1 arada çözümdür ve hem merdivene hem de asansöre sahip olmanız gerekene kıyasla çok fazla alan tasarrufu sağlar. Hem sıradan bir merdiven hem de tekerlekli sandalye kullanıcıları için bir asansör olarak çalışır ve bu nedenle, yürüme güçlüğü çeken birçok kişinin ve tekerlekli sandalye kullanıcısının günlük yaşamda yararlanabileceği işlevsel bir yardımcıdır. 

GÜVENLİK TEMEL ÖNCELİĞİMİZDİR

 

Esnek adım özel bir güvenlik devresine sahiptir, yuvarlanma koruması, sıkışma olasılıkları düşünülerekten kızılötesi hareket sensörleri ile donatılmıştır. Bu güvenlik özelliklerinden herhangi biri etkinleştirilirse, sistem hareket etmeyi hemen durduracak ve bir alarm çalarak uyarı verecektir

HIZLI TESLİMAT VE KURULUM

 

Merdiven asansörünüzün siparişini verdiğinizde, kısa sürede size ulaşacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca çoğu durumda, kurulum herhangi bir inşaat işi gerektirmeden, bir günden kısa sürede tamamlanır.

 

HER BİR YAPIYA UYUM SAĞLAMAK ÜZERE YAPILIR

 

Her yapıya şık bir şekilde uyacaktır. Modern veya geleneksel ortamlara uygun malzemelerden yapılmış basamaklar ve korkuluklarla birleştirilmiştir. Diğer aksamlar toz boyalı olarak teslim edilir. Basamakları ve küpeşteler tamamen masif ahşaptan meydana gelmektedir ve tam 8 ahşap renk seçeneği bulunmaktadır. 

İNCE RAY PROFİLİ SAYESİNDE DAHA AZ YER KAPLAR

 

Raylarımız tahmin ettiğinizden incedir. Basamaklarınızın üzerinde dikkat çekmez ve başka herkesin merdiveninizi rahatlıkla kullanabilmesi için yeterli alan bırakır. 

KULLANIMI KOLAYDIR

 

Kullanmak son derece basittir. Yukarıdan veya aşağıdan merdiven, kaldırma platformuna dönüştürülebilir ve kaldırma platformundaki panel üzerinde yukarı ve aşağı hareket çalıştırılır. Tüm güvenlik fonksiyonları otomatik olarak kontrol edilir. Önceden belirlenmiş bir sürenin ardından çalıştırılmadığında merdiven olarak konumuna geri döner.

 

Dört lineer motor ile çalışır. Gelişmiş bir kontrol sistemi, mükemmel bir senkron ve pürüzsüz hareket sağlar. Compact hem iç hem de dış mekân uygulamaları için teslim edilir.

Kontrol ünitesi FlexStep'in "kalbidir" ve güvenlik özelliklerini ve kaldırma pozisyonlarını kontrol eden yazılımı, elektrik kesintisi durumunda sisteme güç sağlayan pilleri ve "giriş" için güç konektörlerini, 4 aktüatörü ve çağrı istasyonunu içerir. / uzak alıcı.

 

 

İLETİŞİM

 

Siz de şimdi bizi tercih ederek üstün akademi uzmanlığından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcı memnuniyetini artırmayı ve fonksiyonel çözümler sunmayı hedefleyen yüksek kaliteli hizmet anlayışımız size maksimum kullanılabilirliği garanti eder.