Hakkımızda

AKADEMİ, asansör, 1987 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Şirketimiz asansörler, yürüyen merdivenler için proje danışmanlığı ürün tasarım, tedarik, montaj ile satış sonrası servis çözümleriyle müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir. Hedefimiz; gittikçe kentleşen bir ortamda insanların binaların içinde sorunsuz, güvenli ve bekleme olmaksızın hareket etmelerini mümkün kılan çözümler sağlamak suretiyle en iyi insan akışı deneyimini sunmaktır. 


AKADEMİ olarak, Türkiye’nin büyümesine paralel bir şekilde büyüyerek yeni iş ve yeni istihdam olanakları yaratıyoruz. Ayrıca montaj, servis ve ürün standartlarını Türkiye’de yükseltmeye çalışıyoruz. Büyük projelere ve alt yapı yatırımlarına, akıllı insan erişimleri için çözümler sunuyoruz. Bunların yanı sıra hızla büyüyen konut sektöründe, Türkiye’nin her yerinde daha güvenli, daha kaliteli, yüksek standartlarda çözümler üretiyoruz. Tüm bunların üzerine odaklanmışken aynı zamanda hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımız sürekli olarak devam ediyor. 


AKADEMİ olarak ' İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir. Yapılarınıza değer katmak ve size en iyi hizmeti sunmak için konularında uzman deneyimli ekibimizle her daim yanınızdayız.