Temel Değerlerimiz

ÇALIŞMA Etiği ve Dürüstlük

Her türlü sürecin insani değerler üzerine kurulması bizim için çok önemlidir. Kendi aramızda ve müşterilerimizle birlikte yaptığımız her bir işte samimi olmak, elimizden gelenin en iyisini yapmak, adil ve tarafsız yaklaşım göstermek en çok önem verdiğimiz  prensiplerimizdir.

 
Vizyon
Müşteriye her zaman uygun fiyatlı verimliliği ön planda tutulan asansör çözümleri sunmak ve ürün güvenliğini her zaman ön planda tutarak müşteri memnuniyeti sağlamak amacı yolunda bir AKADEMİ olmak.
 
Misyon
Firma kültürümüzden aldığımız güçle "KALİTESİ GÜVENLİK GARANTİSİ" sloganımız altında yeni güncel teknolojik ürünler kullanmak. Bu nedenle hedefimiz ürün ve hizmet kalitemizdeki sürekliliği daimî şekilde artırmak amacındadır.
 
İlkemiz
AKADEMİ olarak Her zaman doğru olanı yaparak, müşterilerimizin güvenini kazanmaya devam ederiz. Bu ilkelerimiz, müşterilerimizin beklentilerine benzersiz performansı sunmak için çalışanlarımızın yaptığı en küçük işte bile yol göstermektedir.
 
Etik Değer ve Kurallarımız
Çalışanlarına, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle; Taahhütlerimiz çerçevesinde müşteri beklentilerini tümüyle karşılamayı hedefleyen şirketimizin etik değer ve kuralları;
 
Taşeronlarımızla birlikte karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak,
Yaptığımız işlerde, dünyamızın ve doğamızın korunmasına azami dikkat göstermek,
Ahlak anlayışı ve yasalara uyum AKADEMİ çalışanlarının ortak sorumluluğudur. Yasal olsun ya da olmasın gerek satışlarımızdan gerekse diğer ticari işlemlerimizden ahlaki olmayan çıkarlar elde etmeye hiçbir biçimde yanaşmamak,
Sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın bireysel katkılarını arttırmak,