Yürüyen Bantlar

Yürüyen Bantlar otellerdeki, hastanelerdeki, kamu binaları ve ticari binalardaki yeni kurulumlar için ideal çözümdür.

AKADEMİ olağanüstü yolculuk kalitesi, güvenlik ve enerji verimliliği sağlayan ticari veya ağır hizmet tipi Yürüyen Bantlar için benzersiz, özel hazırlanan tasarım hizmetleri sunar.

Geniş bir yelpazedeki seçenekleri ve tüm boyut ve şekilde projeler için özelleştirilmiş çözümleri ile, AKADEMİ sizi bu yolda attığınız her adımda yönlendirecektir.

 

 

 

AVANTAJLAR

Olağanüstü Yolculuk Kalitesi

AKADEMİ Yürüyen Bantları hem yüksek kalitede bir yapı hem de olağanüstü yolculuk konforu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Düşük gürültü seviyeleri ve minimum seviyedeki titreşimler, en sıkı gereklilikleri bile yerine getiren, düzgün ve keyifli bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Kurulum Kolaylığı

Kurulum ve kullanım kolaylığı tasarlanmıştır, böylece güvenilirlik ve mekansal verimlilik sağlar.

Çevre Dostu

Rejenerasyon sistemleri olağanüstü yolculuk kalitesi sağlarken enerji kullanımını da %60’a varan oranda düşürür. Yürüyen merdivenlerin çok sayıda parçası geri dönüşümden elde edilmiştir (basamaklar, fırça profili, cam panel kelepçeleri, vs.)

Güvenlik

Sağlam ürünler maksimum güvenliği garanti eder ve yolcuların kendilerini güvende hissetmelerini sağlar.

Tasarım

Özel olarak seçilen benzersiz tasarım seçenekleri gereksinimlerinize özel olarak sunulur, böylece mevcut yerinize ve gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyan bir ürün elde edilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
MODEL MAX.HIZ(m/s) ÇALIŞMA SAATİ(gün başına) MONTAJI DİKEY YÜKSEKLİK(m) MOTOR TİPİ TEORİK KAPASİTE PALET GENİŞLİĞİ(mm)
KTC-KTH Ticari 0,5 16-20 iç mekan-yarı dış mekan-dış mekan 2-8 ACI veya VVVF Saatte 4800 veya 6000 yolcu 800 veya 1000
KTW  ağır hizmet 0,5 20-24 iç mekan-yarı dış mekan-dış mekan 0-8(max uzunluk 120) ACI veya VVVF Saatte 4800 veya 6000 yolcu 800,1000,1200 veya 1400