Döner Merdiven

Belli bir yaşa ulaştığımızda, yürümekte zorluk çeken kişiler için tasarlanmış merdiven asansörleri her türlü merdiven tipi için tasarlanmış mükemmel çözümlerdir. 

İster tek bir dönüş ister bir veya birçok kıvrım bulunsun, merdiveniniz ister tek ister üç katlı olsun, size bağımsızlığınızı geri kazandıracak yapınıza uygun merdiven asansörünü kurabiliriz.


Size özel yapım, size ve evinize mükemmel uyum sağlayacak şekilde ölçüye özel üretilir. Eklediğimiz küçük detayların her biri, merdiven asansörünüzü kaygılanmadan kullanabilmenizi sağlar.

 

 


MERDİVENLERİM BİR DÖNER MERDİVEN SİSTEMİNE UYGUN MU?

 

 

Merdivenlerinizde bir dönüş mevcutsa, uygun olduğunu güvenle söyleyebiliriz.
Merdivenleriniz ister dik ister dar, uzun veya kısa olsun
İster metal ister ahşap, beton veya fayanstan yapılmış olsun
Merdivenlerinizde bir kapı veya radyatör gibi engeller bulunuyorsa da
Merdivenlerin üstünde veya altında açık bir sahanlık olmasa bile
Merdivenlerinizin ortasında bir sahanlık varsa, merdiven farklı katlara uzanıyorsa ya da sarmal bir merdiven ise de evinize uyacak bir merdiven asansörü üretebiliriz.
GÜVENLİK TEMEL ÖNCELİĞİMİZDİR

 

Her bir döner merdiven asansörü, kullanımı kolay emniyet kemerine ve güvenlik sensörlerine sahiptir. Emniyet kemerinizi rahatça takabilir ve yoluna herhangi bir engel çıktığı takdirde asansörünüzün yavaşça duracağından emin olabilirsiniz.


ÇABUK KURULUM

 

Rayınız size gönderilmeden önce kurulur ve test edilir. Bu şekilde montaj ekibimiz evinize gelmeden önce, ürününüzün parçalarının sorunsuzca yerlerine oturduğundan emin olmuş oluruz, bu da kurulum sürecini hızlandırır.

SARSINTISIZ SÜRÜŞ

 

Elektrikli motoru, merdiven asansörünüzü merdivenlerde aşağıya ve yukarıya sarsıntısızca taşır. Duruş, kalkış ve hızlanma aşamalarını yumuşak bir biçimde gerçekleştirir ve asla sarsmaz; bu şekilde bel bölgesinde olası incinmelerinden korunmuş olursunuz.

 RAHATLIĞINIZ GÖZETİLEREK TASARLANMIŞTIR

 

Tüm koltuklarımız dolguludur. Koltuğun oturma ve sırt kısımları her bir kullanımdan memnun kalmanız için yumuşaktır. Büyük fark yaratan küçük ayrıntıların hepsini düşündük.

ÇOK SAYIDA SEÇENEK

 

Merdiven asansörünüzün merdivene oturmasını sağlayan parça ray olsa da, ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan kısım koltuktur. Farklı koltuklardan, kumaş ve renk seçeneklerine, merdiven asansörünüzü size özgü olacak hâle getirebilirsiniz

DAHA AZ YER KAPLAMA

 

Merdivenlerinizin ölçüleri, ortaya çıkardığımız rayın her bir kıvrıma yakınen uyum sağlayabilmesini mümkün kılacak şekilde titizlikle alınır. Bu da merdivenleri kullanacak diğer bireylerin rahatlıkla hareket edebilmesi için daha fazla alan sağlar.


İLETİŞİM

 

Siz de şimdi bizi tercih ederek üstün akademi uzmanlığından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcı memnuniyetini artırmayı ve fonksiyonel çözümler sunmayı hedefleyen yüksek kaliteli hizmet anlayışımız size maksimum kullanılabilirliği garanti eder.