Düz Merdiven

Belli bir yaşa ulaştığımızda, yürümekte zorluk çeken kişiler için tasarlanmış merdiven asansörleri her türlü merdiven tipi için tasarlanmış mükemmel çözümlerdir. Merdivenlerinizde hareket etmenin pratik ve zarif bir yolu olan düz tip bir merdiven asansörü sizi merdiveniniz üzerinde zahmetsizce yukarıya ve aşağıya taşır.
Merdivenleriniz bir engel teşkil etmekten çıkar, aksine sizin için yeniden evin bir parçası olur. Evinizde güven içinde ve serbestçe dolaşabilir, böylece evinize adeta yeniden kavuşursunuz.


Merdiven asansörünüzü her kullanmak istediğinizde, koltuğu ve kol desteklerini aşağı doğru çevirmeniz yeterlidir. Ayak tablasını aşağı çevirmek için isterseniz kullanımı kolay kontrol kolunu kullanabilirsiniz, ya da ayak tablasının koltuğunuza eklenmesini tercih ediyorsanız, bir koltuk bağlantısı edinebilirsiniz. Bu şekilde, merdiven asansörünüzün koltuğunu aşağı doğru çevirdiğinizde, ayak tablası da otomatik olarak aşağıya döner.


Ayrıca kendinizi daha güvende hissetmenize yardımcı olacağını düşünüyorsanız, merdiven asansörünüze otomatik döner koltuk seçeneğini de ekleyebilirsiniz. Merdivenlerin üst kısmına geldiğinizde, koltuk otomatik olarak istediğiniz yöne dönebilir ve doğrudan üst kattaki sahanlığa inmenizi sağlayabilir. Bu sayede koltuk sizinle merdivenleriniz arasında bir engel oluşturarak geriye doğru düşmenizi engeller ve kalkarken kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar.

 

 

 

 


MERDİVENLERİM DÜZ BİR MERDİVEN SİSTEMİNE UYGUN MU?

 

 

Pek çok durumda, evet uygundur. Merdiven asansörünü neredeyse her düz merdivene kurabilmekteyiz:
Merdivenin iki yanından herhangi birine, hangi tarafa daha iyi uyuyorsa, ona yerleştirilebilir.
Üretim sınırları dahilinde en uzun merdivenlere dahi kurulabilir ve merdivenlerinizi sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Merdivenin en üstünde veya altında bir radyatör veya kapı olsa dahi, geri çekilebilir rayımızla, merdiven asansörünüzü evinize uyarlayabiliriz.

 


 
GÜVENLİK TEMEL ÖNCELİĞİMİZDİR

 

Her bir düz merdiven asansörü, kullanımı kolay emniyet kemerine ve güvenlik sensörlerine sahiptir. Emniyet kemerinizi rahatça takabilir ve yoluna herhangi bir engel çıktığı takdirde asansörünüzün yavaşça duracağından emin olabilirsiniz.

İNŞAAT GEREKTİRMEZ DAĞINIKLIK YARATMAZ

 

Çünkü merdiven asansörlerimiz duvarlarınıza değil, merdiveninizin basamaklarına monte edilir. Bu da azami güvenliğin yanı sıra, evinize mümkün en az hasarı temin eder. Ayrıca kurulumun kısa sürede tamamlanmasını sağlar.

İNCE RAY PROFİLİ SAYESİNDE DAHA AZ YER KAPLAR

 

Raylarımız tahmin ettiğinizden incedir. Basamaklarınızın üzerinde dikkat çekmez ve başka herkesin merdiveninizi rahatlıkla kullanabilmesi için yeterli alan bırakır. 

 HIZLI TESLİMAT VE KURULUM

 

Stannah, önde gelen bir merdiven asansörü üreticisi olarak, kırkı aşkın ülkeye merdiven asansörü sağlamaktadır. Merdiven asansörünüzün siparişini verdiğinizde, kısa sürede size ulaşacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca çoğu durumda, kurulum herhangi bir inşaat işi gerektirmeden, bir günden kısa sürede tamamlanır.

 

 

 


 

İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMAK ÜZERE TÜMÜYLE SİPARİŞE GÖRE UYGULANIR
Ray merdiveninize sorunsuzca uyarken, koltuk da ihtiyaçlarınızı tümüyle karşılamalıdır. Evinizde azami rahatlığa sahip olmak için ihtiyacınız her ne ise, biz sizin için büyük bir fark yaratacak küçük ayrıntıları gerektiği şekilde uyarlarız.
EVİNİZE UYUM SAĞLAMAK ÜZERE YAPILIR

 

Evinizde ister birkaç yıl ister on yıllar geçirmiş olun, düzenini kendinize göre kurmuşsunuzdur. Size en uygun renk ve döşemeyi seçerek aynısını merdiven asansörünüzle de yapabilirsiniz. 

 


İLETİŞİM

 

Siz de şimdi bizi tercih ederek üstün akademi uzmanlığından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcı memnuniyetini artırmayı ve fonksiyonel çözümler sunmayı hedefleyen yüksek kaliteli hizmet anlayışımız size maksimum kullanılabilirliği garanti eder.